Kibicujemy drużynie Rozwój Katowice!

Wczorajszy mecz I drużyny KS Rozwój Katowice obejrzeliśmy wyjątkowo z pozycji… kibiców. Z powodu wyjazdu do Gliwic, nie mogliśmy asystować w meczu naszych starszych kolegów i trzeba przyznać, trochę nam szkoda. Nie byliśmy bowiem częścią przepięknego widowiska, które rozegrało się na boisku przy ul. Zgody! W końcu szczęście uśmiechnęło się do naszych utalentowanych piłkarzy i w pięknym stylu wygrali z drużyną Miedź Legnica.

Jak w pomeczowym wywiadzie trener Smyła powiedział:„Niesamowite gratulacje dla drużyny. Mamy prawdziwego kapitana, Tomka Wróbla, który poprowadził zespół do zwycięstwa, wziął na siebie wiele rzeczy; nie tylko na boisku, ale i w szatni, za co chwała i podziękowania. Jeżeli ta wiara, która w zespół wstąpiła, będzie utrzymana, to wierzę, że w czterech kluczowych meczach tego roku jeszcze zapunktujemy. (…) Wreszcie dopisało nam trochę szczęścia, ale również zmiennicy zrobili różnicę. Kun strzelił bramkę, do tego piękna asysta Kozłowskiego… No i Czerkas, który długo czekał na wejście na boisko, ale został na to przygotowany. To nie przypadek, że strzelił bramkę niczym rasowy napastnik.”

Brawo, brawo, brawo! Oby tak dalej !

Powiązana galeria: