Asystujemy w meczach I ligi – Rozwój Katowice – Pogoń Siedlce

Piękna pogoda nie pomogła wczoraj I drużynie KS Rozwój Katowice. W meczu z Pogonią Siedlce było wszystko, czego szukamy w piłce nożnej: emocje, ładne ofensywne akcje, bramki. Zabrakło jednego – zwycięstwa drużyny, której kibicujemy.

Gratuluję trenerowi, całemu sztabowi i zespołowi Pogoni zdobycia trzech punktów. Odnośnie naszej gry: w ubiegłym tygodniu bardzo dużo poświęciliśmy czasu na finalizację akcji. Przyszedł mecz, w którym strzeliliśmy dwie bramki, co wcześniej nam się nie udawało, ale znów rywal zdobył o jedną więcej. Ciężko coś mądrego powiedzieć, ta nasza gra trochę przypomina gotowanie. Mamy składniki, przepis, wszystko wygląda imponująco, a brakuje nam jakiejś przyprawy, która temu wszystkiemu doda smaku i efekt końcowy będzie dobry” – tak na pomeczowej konferencji powiedział Dawid Szulczek, występujący wczoraj wyjątkowo w roli trenera prowadzącego drużynę Rozwoju.

Do końca sezonu zostało 20 spotkań. Praktyka czyni mistrza. Jesteśmy przekonani, że nasi piłkarze wymienioną wyżej sztukę „gotowania” opanują wkrótce do perfekcji! :-D

Powiązana galeria: